2023 İstanbul Güncel Moloz Atımı Fiyatları -Fiyat Teklifi Al

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi makalemizde moloz atımı fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. İnsanların genel olarak merak ettiği konulardan biridir. Öyle ki arama sonuçlarında en fazla tıklanan sonuçlardan biridir. Ayrıca yapılan telefon aramalarının çoğunluğunda bu soru ile karşılaşmaktayız. Bu konuya açıklık getirmek bize düşen en büyük görevlerden biridir. 

Firmamız moloz atımı işlemi gerçekleşmeden önce ilk olarak fiyatlandırma yapmaktadır. Belirlenen fiyat müşteriye uyarsa işlem gerçekleştirilmektedir. Genel olarak uygun, ekonomik ve hesaplı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Müşterinin cebi düşünülmektedir. Aynı şekilde firmanın da kâr yapması sağlanmaktadır. Karşılıklı alışverişin iki tarafı da memnun bırakması istenmektedir. Bu sebeple aynı şekilde müşteri de firmayı düşünmeli. Moloz dökümü ücreti ödenmekte ve masraf yapılmaktadır. Sonuç olarak firma ve müşterinin cebini düşünen moloz atımı fiyatları belirlenmeli.

Fahiş fiyatlar belirlememekte sizlere sizi düşünen fiyatlar sunmaktayız. Son zamanlar da bulunduğumuz ekonomik durum nedeniyle moloz atımı ücretleri indirimli bir şekilde sunulmaktadır. Zorlu zamanlarda halkımızı düşünmek bizim gibi firmaların baş görevi olmalı. Bu yüzden insanları sarsmayacak fiyatlandırmalar yapılmalıdır. Sonuçta her şey bir birini tetiklemektedir. 

Ekibimiz fiyatlandırma konusunda piyasada sizler için iyi bir seçenek olabilir fakat en büyük farkımız hizmetimizin kalitesidir. Her koşulda çalışıp sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlara sunuyoruz. Fiyat kalite olarak en iyi hizmetin sunulmasını sağlıyoruz. Konforlu ve hızlı hizmetimi sayesinde kalitemizden ödün vermiyoruz. Ekonomik fiyatlandırmalarımız sayesinde sıkıntı yaşamanızı önlüyoruz. Moloz atımı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için moloz hattı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Moloz Atımı Fiyatları

Moloz Atımı Fiyatlarını Etkileyen Çeşitli Faktörler

Fiyatlandırmalar belirli kriterlere göre belirlenmektedir. Eleman, sefer ve mesafe gibi kriterlere göre fiyatlar belirlenmekte. Eleman ücretleri ayrıyeten alınmaktadır. Firmamız yükleme elemanınız olmadığı zaman ek eleman getirmektedir. Artı olarak nakliye (taşıma) yani sefer ücreti alınmaktadır. Gerekli durumlarda kepçe ve asansör ücretleri de tabi tutulmaktadır. Fakat molozların araca taşınması işlemini siz gerçekleştirirseniz firmamız sizden sadece sefer ücreti alacaktır. Yükleme işlemi moloz atımı fiyatları belirlenirken gerekli olan en önemli faktörlerden biridir.

Bir önemli kriterde moloz atıklarınızın çeşididir. Beton molozu gibi atıklar son derece ağırdır. Atımı aşırı zahmetli olmaktadır. Bu neden fiyatlandırma diğerlerine göre biraz daha fazla olmaktadır. Fakat alçı levha ve tuğla molozu gibi çeşitler daha hafiftir. Bu nedenle atımı daha kolaydır. Ayrıca molozların çuvallı, çuvalsız oluşu önemli bir kriterdir. 

Çuvalların boyutu ve çeşidi de unutulmaması gereklidir. Büyük çuval çeşitleri diğerlerine göre daha ağırdır. Bu nedenle nispeten diğerlerine göre daha zor atılmaktadır. Fakat piyasa da moloz çuvalı olarak bilinen küçük çuvallar daha rahat atılmaktadır. Dolayısıyla çuval çeşidi moloz atımı fiyatı konusunda ek faktörlerden biridir. Fiyatlandırma yaparken bunları biz belirtmeniz kolaylık sağlayacaktır. Bunu istememizin en büyük sebebi geldiğimizde sıkıntı yaşanmasını önlemek. Yeterli bilgi alınmaması sonucu ekipman ve eleman yetersizliği sonucu zorluk çıkmaktadır.

Moloz Atımı Ücreti

Moloz Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor

Moloz taşıma fiyatları, yukarıda bahsetmiş olduğumuz kriterler ile belirlenmektedir. Önemli olan ilk şey moloz atıklarınızın çuval sayısıdır. Çuval sayınız aracın tamamını doldurmakta ise bir sefer ücreti alınmaktadır. Fakat aracın tamamı dolmayacak kadar az ise, fiyatta indirimler yapılmaktadır. Ayrıyeten molozlarınız çuvalsızsa, önemli olan sefer sayısıdır. Sefer sayısına göre ücret alınmaktadır.

Elemanlarımız için ücret çıkarılmaktadır. Bu ücretler fiyatlandırmada en önemli şeylerden biridir. Nasıl belirlendiğine gelirsek. Önemli olan moloz atıklarının zahmeti ve araca uzaklığıdır. Moloz atıklarınız ağır ve araca uzak ise daha yüksek fiyatlar talep edilmektedir. Sonuçta zor bir iş ve işçiye hakkı verilmelidir. Fakat molozlarınız hafif ve araca 5, 6 metre uzaklıkta ise, nispeten daha uygun fiyatlar uygulanmaktadır.

Sefer ücreti moloz taşıma fiyatları belirlenirken gerekli olan en önemli konudur. İnsanlar genel olarak sefer ücreti alıyoruz dediğimizde fiyatın nasıl belirlendiğini merak etmektedir. Firmamız sefer fiyatını döküm sahası ve nakliye ücretine göre belirlemektedir. Moloz dökümü yapıldıktan sonra bize sadece taşıma ücreti kalmaktadır.

Moloz Taşıma Fiyatları

Belediye Moloz Taşıma Fiyatları

Özel firmalara karşın oluşan merak, belediye ekipleri içinde geçerlidir. Belediye moloz taşıma yapması sonucu insanların kafasında soru işaretleri oluşmaktadır. İnsanlar İBB meclis kararını merak etmektedir. Fakat fiyatlandırma konusunda pek bir fark bulunmamaktadır. Belediye moloz taşıma fiyatları güncel fiyatlar ile neredeyse aynıdır. 

Ekibimiz özel firma olması ve isteklerinize göre çalışması dolayısıyla küçük fiyat farkları gözlemleyebilirsiniz. Ama belediye ile olan farklarımız en büyük etkendir. Hızlı olmamız ve kısa sürede işimizi halletmemiz nedeniyle sizlere daha konforlu bir hizmet sunmaktayız. Genel olarak bürokratik işlemeler ve yoğunluktan dolayı yavaş bir hizmet sunulmakta. Yine de bizle çalışmak istemez iseniz web siteleri üzerinden belediye moloz taşıma fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Belediye Moloz Taşıma Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonArama Butonu