İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı – Ara Teklif Al

İstanbul da artan kaçak moloz dökümü faaliyetleri sonucu Büyükşehir Belediyesi bu işe el atmaya karar verdi. Yeni kanunlar çıkaran ve cezai işlemler uygulayan belediye ve kesin bir çözüm aramaktaydı. Halkın yoğun talepleri sonucu moloz alımı yapılması kararı alındı. Soruna kesin bir çözüm olacağı düşünülen hizmet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı adı altında işleme koyuldu. 

Belediye bu tutumu ile merdiven altı firmalara göz dağı vermektedir. Aynı zamanda moloz atımı yaparak etkili bir çözüm üretmekteydi. Firmalar cezai işlemler sonucu aşırı bir biçimde yıpranmaktaydı. Bu nedenler doğrultusunda art niyetli düşüncelerinden vazgeçmekteydiler.

Ayrıyeten belediyenin moloz alma kararı sonucu, özel firmalar müşteri bulamamaya başladı. Çünkü insanların özel moloz hattı servislerine güveni azalmıştı. Müşteriler seçimini öncelikli olarak belediyeden yana kullanmaktaydı. Bu sebepler doğrultusunda iş bulamayan özel moloz atımı firmaları teker teker batmaya başladı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı

Alınan karar neticesinde ortaya çıkan bu tutum sadece art niyetli firmaları etkilememekteydi. Bizim gibi işin ehli kanunlara uyarak hizmet veren firmaları da etkilemekteydi. Sebebi ise halka karşı güvensizlik ortamı yaratan merdiven altı firmalardı. Halk bizlerin de onlar gibi saçma sapan işlere kalkıştığımızı düşünmekteydi.

Bu durum olumsuz bir etki ortaya çıkarmaktaydı. Ama kendimize olan güvenimiz sonucu işimizi en şekilde yaptığımızı kanıtlamamız halkın tekrardan güvenini kazanmamızı sağladı. Halk yeniden özel moloz hattı servislerine yöneldi.

Artan talepler sonucu belediyeler moloz atımı hizmetlerine yetişememeye başladı. Zaten bir çok önemli problem ile uğraşan belediye artık moloz sorununa vakit ayıramamaya başladı. Bunu Google üzerinde arama talebi artan İBB moloz hattı anahtar kelimesinde de anlayabilirsiniz.

Halk hizmete yoğun bir şekilde talep etmekteydi. Bu nedenler hizmet son derece yavaş bir şekilde verilmeye başladı. Nedenler doğrultusunda insanlar yeniden moloz hattı servislerine yöneldi

Ayrıca hizmet büyük bir kesimin arasında belediye moloz hattı olarak da bilinmektedir. Tüm ilçelerin ayrı ayrı üstlenmesi sonucu genel bir tabire dönüşmüş ve son şeklini almıştır. 

İstanbul Belediyesi Moloz Hattı

İstanbul Belediyesi Moloz Hattı Neden Kuruldu?

Şehir güzelliği ve tarihi ile ön plana çıkan dünyadaki sayılı mega şehirlerden biridir. Ülkemizin nüfusu en fazla olan ilidir. Bu nedenlerle bir çok yatırımın merkezi olmuştur. Fabrikalar iş imkanları ve benzeri sonuçlar doğrultusunda yoğun göç almaya başlamıştır. İnsanların artması sonucu inşaat faaliyetleri de aynı oranda artmaktadır.

Müteahhitler ise insanların barınma ihtiyaçlarının karşılanması için konut yapımının artmasını sağladı. Ayrıyeten çok katlı binalar yapımı için eski ve küçük binaların yıkımı işlemi başladı. Betonlaşma ve yıkımlar sonucu moloz atımı hizmetine gerek duyulmaya başladı.

Aynı zamanda eski yapıtların yenilenmesi işlemi artmaya başladı. Evinde değişiklik yapmak isteyen insanlar tadilatlar yapma girişiminde bulunuyordu. Bu tarz sebeplerde moloz atıklarının artmasını sağlıyordu. Atıklardan kurtulmak için ise halk moloz hattı servislerine güveniyordu.

Ama her moloz atımı firmasına güvenilmeyeceğini bilmeyen halk, yanlış seçimler yapmaya başladı. Halk ucuz bir şekilde hizmet veren firmalar ile ilgilenmekteydi. Merdiven altı olup olmamasını umursamamaktaydı. Bu firmalar ve halkın yetersiz araştırma yapmaması sonucu İstanbul büyük bir moloz sorunu ile karşı karşıya kaldı.

İBB Moloz Hattı

Hizmet basit bir şekilde işliyordu. Firmalar molozları araca yükledikten sonra belediye tarafından onaylı moloz döküm sahalarına dökmekte idi. Fakat döküm sahalarının yüksek ücretler talep etmesine karşın, halk düşük ücretlere iş yapmak istiyordu. Fiyat konusunda kendilerince çözüm bulan şahıslar bulunmaktaydı. Pek yasal olduğunu söyleyemeyeceğimiz davranışları sonucu merdiven altı firmalar ortaya çıkmış oldu.

Bazı sebepleri bahane ederek kaçak döküm yapmaya başlayan firmalar güzel İstanbul’u moloz yıkıntılarına tabi tutmaktaydı. Bu firmalar özel moloz hattı servislerinin yüz karası olup adlarını karalamaktan başka bir işe yaramamaktaydı. 

Parklar, ormanlar, tarihi mekanlar, sahiller ve plajlar gibi çeşitli bir çok yere moloz dökümü yapıldı. Merdiven altı firmalar, bölge halkını rahatsız etmeye başladı. Belediyelere yapılan yoğun şikayetler sonucu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı hizmete başladı.

 

Halk arasında İBB moloz hattı olarak da bilinen hizmet şehrin moloz sorununa büyük ölçüde çözüm sağlamaktaydı.

Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı

İstanbul Belediyesi (İBB) Moloz Hattı Hizmeti Neyi Hedefliyor ?

İstanbul’un çeşitli güzelliklerini sırf üç kuruş para vermemek için kirlettiler. Yaptıkları saçmalıklar sonucu belediyenin sert bir tutum izlemesine neden oldular. Çöplere ve çeşitli kamu alanlarına yapılan dökümler sonucu belediye kirliliğe kesin bir çözüm aramaya karar vermişti.

Çünkü dökülen molozları kaldırmak zahmetli ve maliyetli olmaktaydı. Belediye ise direkt kapılardan ve apartman önlerinden, molozların kaçak döküm yapılmadan alınmasını kararlaştırdı. Yoğun bir talep ile İBB moloz hattı servisi hizmete başladı.

Hizmet sayesinde kamu alanları moloz tehlikesinden kurtuldu ve İstanbul rahat bir nefes aldı. Ayrıca cezai işlemler sayesinde merdiven altı firmalar ortadan kayboldu. Bu sayede belediyeler moloz sorunundan, kanunlara uygun firmalar ise güven sorunundan kurtuldu. İki soruna da ilaç gibi gelen İstanbul Belediyesi (İBB) Moloz Hattı Hizmeti hala işlemektedir.

İbb Moloz Hattı Servisi

Kaçak Moloz Dökümü Yapanların Sonu

Kaçak moloz dökümü, belediyenin ve işin ehli moloz hattı servislerinin işlerini bozmaktaydı. Zaten bir çok problemle uğraşan belediyeler bu saçmalığa vakit ayırmak istememekteydi. Firmalar ise halkın merdiven altı moloz atımı firmalarından dolayı oluşan güven kaybı nedeniyle müşteri kaybetmeye başlamıştı. Bu durumdan artık bıkan işin ehli firmalar ve halk belediyelere şikayete başladı.

Şikayetler ve firmaların bilinçsizliği bardağı taşıran son damla olmuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclisi sert bir kanun çıkarmaya karar verdi. Kaçak döküm yaptığı tespit edilen tüm firmaların araçlarına el koymaya ve yüksek miktarlarda para cezası kesmeye başladı.

İstanbul Belediyesi‘nin sert tutumu son derece etkili olmuştu ve olmaya da devam etmekte. Kaçak moloz dökümleri neredeyse bitti ve İstanbul rahat bir nefes aldı. İşin ehli özel firmalar tekrardan talep görmeye başladı. Eskisi gibi tekrardan güven kazanan moloz hattı servislerinin işleri düzeldi ve müşterileri artmaya başladı.

Moloz Hattı

Hizmetten Nasıl Yararlanırım

Hizmetten yararlanmak istiyorsanız. Belediyenin web sitesi üzerinden çalışanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede İstanbul Büyükşehir Belediyesi Moloz Hattı hizmetinden sorunsuzca yararlanabilirsiniz. Bürokratik işlemler ve yoğunluktan dolayı vakit kaybetmek istemiyorsanız. Bizim gibi özel firmalar ile çalışabilirsiniz.

Ekonomik fiyat politikamız ve hızlı çalışan ekibimiz ile yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Kriterlere uygun moloz atımı hizmetimiz ile Müşteri memnuniyetini en üst safhaya çıkarıyoruz. Bizlere ulaşmak için ise telefon numaramızı arayabilir. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Moloz Toplama Ekibi

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Firmamız en hızlı şekilde hizmetini sunmaktadır. Bize ulaştıktan en geç 1 saat içinde bulunduğunuz konuma ulaşmaktayız. Belediye moloz hattı ile aramızdaki en büyük farklardan biri hız faktörümüzdür. Acil bir şekilde molozlardan kurtulmanız gerektiği zaman anından hizmetinize koşmaktayız.

İBB bütün işlemlerinde olduğu gibi belirli çalışma saatleri ve prosedürlere göre hareket etmektedir. Bu da işlemin istediğiniz vakitlerde rahat bir şekilde gerçekleştirilememesinin önündeki en büyük nedendir.

Tıpkı belediye moloz hattı hizmetinde de olduğu gibi çalışma saatlerimiz bulunmamaktadır. Özel günler ve tatiller de olmak üzere 7 gün 24 saatimiz hizmetlerimizi aksamadan sürdürmekteyiz.

Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile sizlere piyasanın en iyi hizmetini sunmaktayız. Ekibimiz en hızlı elemanlardan oluşmaktadır. Bertaraf işlemi çok kısa bir sürede halledilip moloz atımı gerçekleştirilmektedir. Çevreye duyarlılığımız, görüntü ve ses kirliliğine karşı olan tutumumuz nedeniyle çevre dostu bir hizmet sunmaktayız. 

Tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız ile moloz atımı hizmetinin aksamaması için olumsuz durumların önüne geçiyoruz. Piyasanın en iyi eleman ve şoför kadrosu ile işimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizlerle bir kere çalıştıktan sonra tekrar çalışmak isteyeceksiniz. Bu konuda moloz hattı ekibimize kuşkusuzca güvenebilirsiniz.

Moloz Taşıma

Belediye Alo Moloz Hattı Numarası

Belediye alo moloz hattı hizmetinden yararlanmak isterseniz web sitelerinde bulunan telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakat hızlıca moloz atımı yapmak istiyorsanız, 0 535 375 42 61 telefon numarası üzerinden firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Moloz Atımı Ne Kadar Sürer

Süreç firmamız ile iletişime geçip anlaşma sağladığınız anda başlamaktadır. Ekiplerimiz hızlıca hazırlanmakta ve yola koyulmaktadır. En geç yarım saat içinde bulunduğunuz konuma ulaşan ekiplerimiz, hızlıca çalışmaya başlamaktadır. 2 saat gibi bir süre sonucunda moloz atımı işlemi tamamıyla bitmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonArama Butonu